اخبار:   

خانه افزایش تمرکز با موسیقی آرامبخش

آمار بازدیدکنندگان سایت

افزایش تمرکز با موسیقی آرامبخش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 08 فروردین 1391 ساعت 18:16

این مجموعه شامل چندین فایل صوتی است که طبق تئوری گفته شده در سایت اصلی کاربردهای زیر را دارد، البته ما با دانش مغز و اعصاب نمی توانیم علمی بودن این فایلهای صوتی را تایید کنیم ولی به هر حال شاید امتحان کردنش بی ضرر نباشد.


(این فایلهای صوتی هیچگونه ارتباطی با روش های نوروفیدبک و بیوفیدبک ندارند و صرفا جهت علاقه مندان در سایت مرکز نوروفیدبک آلومینا نمایش داده شده اند)

سایت اصلی این مجموعه : brainsync.com

 

 


Pure Focus by Kelly Howell

Publisher: Brain Sync (September 2010) | ISBN: 1605680621 | Language: English | Audio CD in MP3 / 192Kbps | 88 MBدانلود رایگان فایل صوتی   افزایش تمرکز با موسیقی


DepositFiles

FileSonic

FileServe

 


تمرکز خالص کلی هاول

ناشر: همگام سازی مغز (سپتامبر 2010) | ISBN: 1605680621 | زبان: انگلیسی | سی دی صوتی MP3 / 192Kbps | 88 MB


بهبود وضوح و ادراک
مه پاک روانی و افزایش انرژی
افزایش شناخت و غلظت

گوش دادن به تمرکز خالص هنگامی که شما نیاز به وضوح شفاف و غلظت اوج. مانند یک بازیکن بیس بال طرفدار شمارش بخیه fastball ورودی، مغز شما در حال اجرا در ظرفیت کامل خواهد شد. امواج گاما فرکانس بهینه برای عملکرد شناختی مغز در نظر گرفته شده است. امواج مغزی گاما مانند چسب از ذهن کار می کنند، نگهداری و اتصال تمام حواس خود را و فکر فرآیندهای با هم در یک کل واحد.

تقویت امواج گاما فعالیت خود را تمام حواس خود و درک خود را از واقعیت را بالا ببرد و شما تبدیل خواهد شد از فرایندهای فکری خود را آگاه تر است، و در واقع بهتر قادر به کنترل احساسات منفی ترس، یا انگیزه. گاما فعالیت عالی نیز به عنوان یک ضد افسردگی طبیعی کار می کند، تقویت روحیه، همدلی و شفقت است. تمرکز خالص است مناسب برای لذت بردن در حالی که کار، تحصیل، آماده شدن برای یک عملکرد و یا فقط مراقبه است. امواج گاما همچنین هماهنگی چشم و دست، به ساخت این برنامه ایده آل در جهت بهبود و یا تنیس بازی گلف خود را بهبود بخشد.

 

آخرین بروز رسانی در جمعه, 19 آبان 1391 ساعت 08:46
 

مقالات

, designed by l.aghaei