اخبار:   

خانه مقالات و مطالب اضطراب و استرس وحشت درباره اضطراب و استرس

آمار بازدیدکنندگان سایت

وحشت درباره اضطراب و استرس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
ادامه مقالات - اضطراب و استرس

وحشت درباره اضطراب

اضطراب


به طور کلی برخی استدلال  وبحث هایی در زمینه اجتناب از مصرف کافئین و بهترین راه برای کاهش اضطراب عمومی و جلوگیری از وحشت وجود دارد.

ممکن است برای بسیاری از ما که از اختلال اضطرابی رنج می بریم اجتناب از مصرف کافئین کاملا ضروری باشد اما در بعضی افراد هنگام حملات اضطرابی از کافئین استفاده کرده و منجر به آرامش آنها شده وباعث کاهش سطح اضطراب در آنها شده است.


کافئین حتی می تواند به عنوان یک داروی میگرن در بعضی افراد موثر باشد حتی بعضی شرکت ها هم اقدام به تولید آدامس های کافئینی برای درمان سردرد ویا موارد دیگرکرده اند وهمین طور صابون های حاوی کافئین هم به تازه گی در بازار موجود می باشد.

در واقع  افراد با استفاده از کافئین به طور موقت بر دردهای خود فائق می آیند ، دردهایی چون میگرن وسردردهای تنشی وهمین طور بر اضطراب واسترس هایشان ،اما این یک روش موقتی است ونیاز است که به طور ریشه ای درمان شوند .


یک روش مهم وکلیدی که در اینجا مطرح است  "توجه آگاهانه به زمان حال" است که باعث می شود اضطراب به صورت ریشه ای درمان شود ونیازی به مصرف کافئین نیست.

 

تهیه و تنظیم :  مریم عبداللهی (روانشناس ، مشاور و درمانگر)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا


انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

خواننده گرامی : برای تهیه هر یک از این مقالات جهت ارتقا سلامتی شما هم میهنان عزیز ، زمان و انرژی و هزینه بسیار زیادی صرف می شود، پس در حق ما لطف نموده و کپی رایت را رعایت کنید و  به ما در ادامه فعالیتمان امید و انگیزه بدهید . با سپاس از خوانندگان محترم و با امید به روزهای بهتر

مرکز تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

خدمات نوروفیدبک و بیوفیدبک و مشاوره روانشناسی (اضطراب،افسردگی، بیش فعالی ، درمان اختلالات جنسی و روابط زناشویی ، زوج درمانی و... ) و شناخت درمانی و رفتار درمانی (CBT) و ویزیت متخصص روانپزشکی (اعصاب و روان) و متخصص مغز و اعصاب (درمان میگرن،سرگیجه،تشنج،سکته مغزی و ...)در مرکز  نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت ویزیت تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: کافئین ،اثرات کافئین ،درمان با کافئین،مایند فول نس،درمان اضطراب با کافئین،درمان گیاهی استرس،درمان گیاهی ترس با داروی گیاهی،اثرات ادامس،آدامس،صابون،مزایای صابون،اختلال اضطرابی، درمان وحشت

 

 

 

 

مرکز مشاوره و نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا با افتخار تقدیم می کند:


مشاوره خصوصی روانشناسی با دکتر درویشی

دکتر درویشی

(روان شناس و مدرس کشوری آموزش خانواده)


در حیطه :


آموزش روابط بین زوجین


مشاوره پیش از ازدواج


مشاوره خانواده


مشاوره تحصیلی فرزندان


درمان اختلالات اضطرابی

 

و...

 

شماره تماس دفتر مرکزی کلینیک مشاوره آلومینا جهت تعیین نوبت ویزیت (تهران) :

02122852784

 

 

 

مرکز خدمات مشاوره ، نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

توسط کادری از اساتبد دانشگاه و بهترین متخصصین اعصاب و روان و مغز و اعصاب و چندین روانشناس بالینی و مشاور با سابقه چندین ساله درمان و مشاوره روانشناسی و روانپزشکی ونوروفیدبک و بیوفیدبک و درمان صدها کودکان بیش فعال،اختلالات اضطرابی و افسردگی ، زوج درمانی (رفع اختلافات زناشویی) و ... سردرد و میگرن و اختلالات خواب  و با سابقه 1.5 ساله برگزاری دوره های افزایش تمرکز و تقویت حافظه با نوروفیدبک توسط تیم درمانگر متشکل از چندین متخصص مغز و اعصاب،اعصاب و روان و روانشناس و... در خدمت شما مراجعین محترم می باشد.

 

مقالات

, designed by l.aghaei