اخبار:   

آمار بازدیدکنندگان سایت

آموزش بوسیدن (اولین بوسه) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
ادامه مقالات - آموزش روابط عاطفی عاشقانه و روابط جنسی

اولین بوسه

آموزش بوسیدن


یک مهندس نرم افزار در تمپا، فلوریدا، به وضوح  اولین بوسه خود را با همسرش را در یک دهه پیش به یاد می آورد...

 

بسیاری از زوج ها در مورد بوسیدن تردید دارند یا از خجالتشان  در این مورد صحبت نمی کنند.


در مورد گفتن دوستت دارم به شریک زندگی خود و یا درخواست های وی ترجیحا خجالتی نباشید. زمانی که درحال بوسیدن وی هستید می توانید ابراز عشق هم بکنید.


اشتباه در بوسیدن مردان و زنان


بزرگترین اشتباه مردان این است که آنها بیش از حد پرخاشگرانه با زبان خود می بوسند و مردان هم ادعا می کنند که زنان دهان خود را به اندازه کافی باز نمی کنند.

هر دو جنس از بوسیدن وعدم تنوع آن شکایت دارند. توصیه می شود که نقاط مختلف صورت شریکتان را ببوسید و توجه خاصی به گوش ها و گردن وی داشته باشید. پیشنهاد می شود به نرمی لب پایین را گاز گرفته و به آرامی نرمه گوش وی را لمس کنید.


سعی کنید به خاطر بسپارید


دو کلید وراهی برای اینکه یک بوسه به یاد ماندنی داشته باشید که هم خود وهم شریکتان فراموش نکنید ولذت برده باشید آن است که :

 

تمام بدن خود را برای بوسیدن در اختیار قرار دهید وهمین طور تمام بدن طرف مقابلتان را غرق در بوسه کنید. هیچ صحبتی نکنید فقط اجازه دهید که لبهای شما صحبت کند.در شروع ، با بوسه های ملایم بر روی گردن وحرکت به بالا ونزدیک گوش و سپس به طرف لب حرکت کنید به نقاط مختلف حرکت کنید ودوباره به طرف لب برگردید.
دست در گردن شریک زندگی خود بیندازید ووی را ببوسید چرا که شور و هیجان آن افزایش می یابد.


یک بوسه خوب آن است که عمیق و روح افزا وهمراه با عشق باشد. در دوره ماه عسل تحریکات وروابط عاشقانه بیشتر رخ می دهد وهمین که افراد در یک رابطه دراز مدت قرار می گیرند ارتباط صمیمی وعمل بوسیدن کاهش یافته ودر مواردی متوقف می شود.


در یک نظر سنجی 79٪ از زنان گفته اند که آنها از شوهران خود بوسه را طلب می کنند.


اهمیت عاطفی  یک بوسه از زمانی که یک رابطه شروع می شود وجود دارد و شما نباید اجازه دهید  فقط به دلیل اینکه کسی را برای مدت طولانی می شناسید عمل بوسیدن در بین شما کمرنگ شود.

مترجم :  مریم عبداللهی (روانشناس)

دپارتمان تحقیقات مرکز نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا


انتشار مقاله در اینترنت یا در مجلات با درج منبع مقاله (با درج لینک فعال به سایت مرکز آلومینا) منعی ندارد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

خواننده گرامی : برای تهیه هر یک از این مقالات جهت ارتقا سلامتی شما هم میهنان عزیز ، زمان و انرژی و هزینه بسیار زیادی صرف می شود، پس در حق ما لطف نموده و کپی رایت را رعایت کنید و  به ما در ادامه فعالیتمان امید و انگیزه بدهید . با سپاس از خوانندگان محترم و با امید به روزهای بهتر

مرکز تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا

 

خدمات نوروفیدبک و بیوفیدبک و مشاوره روانشناسی رواندرمانی (اضطراب،افسردگی، بیش فعالی ، درمان اختلالات جنسی و روابط زناشویی ، زوج درمانی و... ) و شناخت درمانی و رفتار درمانی (CBT) و ویزیت متخصص روانپزشکی (اعصاب و روان) و متخصص مغز و اعصاب (درمان میگرن،سرگیجه،تشنج،سکته مغزی و ...)در مرکز  نوروفیدبک و بیوفیدبک آلومینا انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت ویزیت تماس بگیرید.

 

برچسب ها: روابط جنسی، علت داشتن رابطه جنسی ،چرا مردم به دنبال رابطه جنسی هستند، رابطه جنسی داشتن ، انگیزه جنسی در مردان ،انگیزه جنسی در زنان ،مشاوره جنسی ،رابطه جنسی خوب، تحکیم رابطه بین زن وشوهر ،علاقه به رابطه جنسی،ازدواج موفق،آرامش ،همسر،شریک زندگی،رابطه لذت بخش،رابطه عاشقانه،هویت ،ازدواج،مطالب مهم در مورد ازدواج بوسیدن ،بوسیدن با عشق،عشق ورزیدن،نقاط مناسب بوسیدن ،روابط عاشقانه ،لب ،گوش ، نحوه صحیح بوسیدن ،ابراز عشق به همسر،چگونگی ابراز عشق،بوسه،نقاط تحریک ،

 

مقالات

, designed by l.aghaei